Customer Service   
English
  Accense for Personal Care
 
 
0
€0,00
 
 
Airways General   
 
                               
 
 
                               
 
antigrippine 250mg paracetamol, 20 tabletten
EAN: 8710349123606
antigrippine 250mg paracetamol, 20 tabletten
 copy link [3-64-99-82] 

Brand: Antigrippine


In stock: Yes
Mon-Fri ordered before 21:00, Sunday to 17:30, next-day delivery!
4,50

Add to Cart 


Product information antigrippine 250mg paracetamol, 20 tabletten, Antigrippine

Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten

Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten

Geneesmiddel RVG 06288

Claims
Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van
paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam
verhogen. 
Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking
hebben.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Dit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,
kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel

Samenstelling:
Werkzame stoffen: paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C.
Hulpstoffen: cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954) en magnesiumstearaat (E 470B)

Dosering
Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:
De aanbevolen dosering is 2 tot 4 tabletten (500 mg paracetamol/50 mg coffeïne/50 mg vitamine C tot 1000 mg paracetamol/100 mg coffeïne/100 mg vitamine C) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur.
Maximaal 3 doseringen per dag, equivalent aan 12 tabletten (3000 mg/300 mg/300 mg/24 uur).

Gebruik bij kinderen:
Leeftijd / Gewicht /  Dosering / Hoe vaak?
Kinderen van 12 t/m 15 jaar / 40-55 kg / 2 tabletten / Maximaal 8 tot 12 tabletten
per dag
16 jaar en ouder / > 55 kg / 2-4 tabletten / Maximaal 12 tabletten per dag

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens (12-15 jaar) van de
desbetreffende leeftijdscategorie.

Voor kinderen beneden 12 jaar is Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C niet geschikt, gebruik daarvoor specifieke paracetamol producten voor kinderen.

Wijze van gebruik
Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden. Antigrippine kan zowel voor, tijdens als na de maaltijd worden ingenomen.
- Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende geneesmiddelen.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden.
- Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden.
- Indien de pijn langer dan 5 dagen aanhoudt of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt en indien de
klachten verergeren of veranderen, dient u uw arts te raadplegen.
Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter.  

Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Omega Pharma Nederland B.V.
Kralingseweg 201
3062 CE Rotterdam

 

 
Product groups

 If you want to have more information about this product, please click here to put your question.

Rabobank ABN AMRO ING SNS bank Triodos bank iDEAL Mastercard Maestro American Express PayPal Visa Klarna postNL thuiswinkel waarborg
Copyright © 2022 Accense